Euro 2012

Holendrzy na Euro 2012 przyjadą do Krakowa

Holandia | Holandia Euro 2012 | Holendrzy | Kraków | Kraków Euro 2012

Miejscem pobytu reprezentacji Holandii po przyjeździe na mistrzostwa Europy będzie Hotel Sheraton w Krakowie. Treningi odbywać będą na stadionie Wisły.

Pomarańczowi są druga reprezentacją, która potwierdziła swoje centrum pobytowe. Pierwsi byli Niemcy, którzy wybrali Gdańsk. Federacja nie rezerwowała całości hoteli tylko pojedyncze pokoje na kilku poziomach. Wraz z piłkarzami przyjedzie kucharz, który z szefem kuchni hotelu Sheraton ustali menu, które przygotowywane będzie przez pracowników pod jego okiem.

Reszta szczegółów, w tym użytkowanie hotelowego centrum fitness będzie jeszcze ustalana. Możliwe, że piłkarze będą korzystać z obiektów Wisły.

Selekcjoner kadry – Bert van Marwijk jest zadowolony z wyboru: „Cieszę się, że zagwarantowaliśmy sobie pobyt w tym ośrodku. Kraków zrobił na mnie wrażenie wspaniałego i niezwykle gościnnego miejsca. To piękne miasto i mam nadzieję, że będziemy mogli przebywać w nim przez dłuższy czas - powiedział szkoleniowiec.” - mówił opiekun Holendrów.

Zadowolony jest również Bogdan Basałaj – prezes Wisły. Uważa, że to doskonały sposób na promocję miasta i samego stadionu.

Stolica Małopolski oblegana

Kraków na centrum chce również wybrać reprezentacja Anglii, która trenować ma na stadionie Hutnika, natomiast noce piłkarze spędzą prawdopodobnie w Hotelu Starym. Stadion Cracovii oraz hotel Radisson rozważa także reprezentacja Włoch, jednak nie jest to jeszcze potwierdzona informacja.

Strona jest przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia, mieszkających w krajach, w których zakłady wzajemne (także w internecie) są dozwolone.
Strona ma wyłącznie charakter informacyjny - nie reklamujemy ani nie zachęcamy do uczestnictwa w zakładach sportowych.
Projekt i wykonanie: Mistrzostwa.eu