Euro 2012

Holandia pewna awansu do Euro 2012

Holandia | Holandia Euro 2012 | Awans | Awans Euro 2012

Według wyliczeń UEFA piłkarze Holandii mogą być pewni, że zagrają w przyszłorocznych Mistrzostwach Europy. Stanie się tak nawet jeśli wyprzedzi ich reprezentacja Szwecji.

Obecny, 24 punktowy dorobek, daje Pomarańczowym promocję, nawet jeśli znajdą się na drugim miejscu w swojej grupie.

Holandia nie jest jedyną drużyną, która może spać spokojnie. Awans załatwiły sobie również 3 inne, świetnie spisujące się do tej pory reprezentacje – Niemcy, Włochy oraz Hiszpania.

Meczem, który pozwolił cieszyć się Pomarańczowym z awansu było spotkanie z Finlandią zakończone wynikiem 2:0. Nie wszystkie kraje jednak obwieszczały ten sukces równie ochoczo jak holenderskie media. Powodem jest to, iż jako jedyni z pośród drużyn z zagwarantowanym awansem, nie są jeszcze pewni pierwszego miejsca w swojej grupie.

Jednak według regulaminu do awansuje dziesięć drużyn – zwycięzcy dziewięciu grup oraz drużyna, która zdobędzie największą liczbę punktów będąca na drugim miejscu. Już teraz wiadomo, że nawet jeśli Szwedzi wyprzedzą Holandię i zajmą pierwsze miejsce w grupie E to żadna inna drużyna nie osiągnie lepszego bilansu punktowego niż Pomarańczowi.

Strona jest przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia, mieszkających w krajach, w których zakłady wzajemne (także w internecie) są dozwolone.
Strona ma wyłącznie charakter informacyjny - nie reklamujemy ani nie zachęcamy do uczestnictwa w zakładach sportowych.
Projekt i wykonanie: Mistrzostwa.eu