Euro 2012

Przygotowania do Euro 2012 czas zacząć

Przygotowania Euro 2012 | Polska Euro 2012 | Ukraina Euro 2012

W najbliższą sobotę, czyli 29 maja 2010 roku, reprezentacja Polski rozpocznie oficjalne przygotowania do Euro 2012. Mimo, iż do turnieju finałowego pozostały dwa lata to biało-czerwoni potrzebują rozegrania co najmniej kilkunastu towarzyskich spotkań. Automatyczna kwalifikacja do Euro z jednej strony jest wielkim ułatwieniem, ale w związku z nią odbiera się reprezentacji możliwość rozegrania kilku spotkań.

Patrząc na aktualną pozycję Polski w rankingu FIFA (58. miejsce) można stwierdzić, że przeciwnicy reprezentacji zostali dobrani dość trafnie. Pierwszy z trzech zaplanowanych na najbliższy czas pojedynków odbędzie się już w sobotę o 17:00 w Kielcach, a rywalem będzie Finlandia (52. miejsce). Kolejne spotkania zostaną rozegrane już poza granicami kraju. Już w niedzielę podopieczni trenera Franciszka Smudy udadzą się do Austrii na zgrupowanie, a w środę 2 czerwca rozegrają w Kufstein mecz z Serbią (15. miejsce) – uczestnikiem najbliższego mundialu. O ile Skandynawowie będą grać też tylko towarzysko, to piłkarze z półwyspu Bałkańskiego zapewne dadzą sobie z siebie wszystko. Prawdziwym wyzwaniem dla biało-czerwonych będzie spotkanie z Hiszpania (2. miejsce) – obecnym mistrzem Europy, które odbędzie się we wtorek 8 czerwca w Murcji, gdyż to właśnie podopieczni Vicente del Bosque są jednym z głównych faworytów tegorocznego mundialu w RPA.

Jak spisze się polska reprezentacja? Według przewidywań bukmacherów z Finlandią raczej wygramy, a w pozostałych spotkaniach to raczej nie biało-czerwoni będą dyktować warunki.

Strona jest przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia, mieszkających w krajach, w których zakłady wzajemne (także w internecie) są dozwolone.
Strona ma wyłącznie charakter informacyjny - nie reklamujemy ani nie zachęcamy do uczestnictwa w zakładach sportowych.
Projekt i wykonanie: Mistrzostwa.eu