Euro 2012

Pakiety hospitality na Euro 2012

Pakiety | Pakiet Euro 2012

Trwa sprzedaż pakietów hospitality na nadchodzące Euro 2012 w Polsce i na Ukrainie.

Po zakończonej niedawno wielkim sukcesem fazie zamawiania biletów, gdzie kibicie złożyli łącznie ponad 12 milionów zamówień, ustanawiając tym nowy rekord, rozpoczęła się sprzedaż pakietów korporacyjnych hospitality.Bilety są przeznaczone dla firm i mają na celu umożliwienie poprawy stosunków biznesowych. Pozwalają na prestiżowy i ekskluzywny udział w meczach turnieju. Do wyboru, dla największych firm, jest kilka pakietów korporacyjnych hospitality UEFA Euro 2012 Club Prestige.

W ich skład wchodzą między innymi: bardzo dobre miejsca, catering oraz specjalne programy rozrywkowe, zarówno przed, jak i po meczu. Najważniejsze dwa typy pakietów to Club Prestige Platinum, w którym do dyspozycji gości są miejsca w prywatnej loży skybox oraz Club Prestige Gold z miejscami we wspólnej loży biznesowej hospitality.

Oczywiście również liczba pakietów hospitality jest ograniczona, bo obejmuje jedynie 60 tysięcy miejsc z całej puli 1,4 miliona biletów.

Sprzedażą zajmuje się spółka UEFA Events SA należąca do UEFA. Będzie dystrybuować bilety przez swoje oddziały w Polsce i na Ukrainie oraz w kilku innych państwach europejskich, gdzie możliwa jest współpraca z agencjami. Listę partnerów sprzedażowych można znaleźć na stronie UEFA.com. Za przygotowanie lóż i catering odpowiedzialna będzie austriacka firma DO & CO.

Na koniec rzecz najciekawsza – ceny pakietów wahają się od 2900 euro za pakiet na trzy mecze grupowe w polskich i ukraińskich miastach (za wyjątkiem Warszawy) do 23 900 euro za pakiet 16 meczów w jednym kraju oraz finał EURO 2012 w Kijowie.

Strona jest przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia, mieszkających w krajach, w których zakłady wzajemne (także w internecie) są dozwolone.
Strona ma wyłącznie charakter informacyjny - nie reklamujemy ani nie zachęcamy do uczestnictwa w zakładach sportowych.
Projekt i wykonanie: Mistrzostwa.eu